מרקס אנד ספנסר סניפים

מרקס אנד ספנסר היא קמעונאית רב לאומית בריטית המוכרת מגוון רחב של ביגוד, מזון ורהיטים. המטה של מארקס וספנסר נמצא בעיר וסטמינסטר, לונדון.

החברה מפעילה למעלה מ-600 חנויות ברחבי בריטניה וכן יותר מ-660 חנויות בינלאומיות ברחבי העולם. בשנת 2018, שטחי המסחר היוקרתיים היו בפרימיום, כאשר M&S תפסה 12% ממנו. הם פתחו סניפים באזורים חדשים כדי להגביר את הנוכחות שלהם ברחוב הראשי, כמו גם באינטרנט, שם הם פתחו חנויות חדשות כדי להגביר את הנוכחות שלהם באינטרנט.

מרקס אנד ספנסר היא קמעונאית רב לאומית בריטית. הוא ידוע בזכות הביגוד והמזון האיכותיים שלו, אבל יש לו גם חנויות פיזיות.

מרקס וספנסר עוסקים בתחום הקמעונאי כבר למעלה מ-150 שנה, כך שאין זה מפתיע שיש להם שפע של סניפים ברחבי בריטניה. למרקס אנד ספנסר אין רק סוג אחד של ענף – יש לו סוגים רבים.

מרקס אנד ספנסר מפעילה רשת ענפה של חנויות, הכוללת חנויות מזון בלבד תחת המותג Simply Food. לחברה יש גם מספר סניפים בינלאומיים במדינות נוספות כמו אירלנד, סין, ערב הסעודית, סינגפור, פולין, צרפת ולוקסמבורג.

החברה מציעה כמה תוכניות בוגרים מעניינות כולל תכנית חניכה לאנשים בגילאי 16 עד 17 המעוניינים להיות קונים או מעצבי אופנה עבור מרקס.

Marks & Spencer היא החברה הקמעונאית הוותיקה ביותר בבריטניה. יש להם מגוון רחב של מוצרים הזמינים בחנויות שלהם, כולל בגדי נשים, בגדי ילדים, אוכל וכלי בית.

להלן כמה סניפים של Marks & Spencer:

ל-Marks & Spencer יש 3,000 עובדים ב-6 סניפים באירלנד.

ל-Marks & Spencer יש 6 סניפים בפולין עם 40000 עובדים.

ל-Marks & Spencer יש גם סניף אחד בניו זילנד הממוקם בוולינגטון עם 500 עובדים.