מרקס אנד ספנסר פראג

Marks & Spencer Prague היא החנות הראשונה של Marks & Spencer בצ'כיה. היא נפתחה ב-29 ביולי 2018, והיא הפכה לחנות M&S השלישית במרכז אירופה. הוא ממוקם בלב פראג ב-Václavské náměstí, שהוא אחד מרחובות הקניות הפופולריים ביותר בפראג עם מגוון חנויות ומסעדות.

החנות כוללת למעלה מ-40,000 מ"ר. של שטחי מסחר עם שני מפלסים ו-34 מחלקות, כולל אולם מזון, מחלקת ביגוד, אזור יופי עם חנות Sephora, מחלקת ילדים ויותר מ-100 מותגים בינלאומיים.

Marks & Spencer היא קמעונאית בריטית רב-לאומית של ביגוד, מזון ומוצרי בית עם קניות מקוונות הזמינות ברחבי העולם. יש לו גם ביגוד יוקרתי לנשים תחת המותג שנקרא "Autograph". לחברה היו יותר מ-100,000 עובדים ב-2016 והיא מפעילה כ-2,500 חנויות ברחבי העולם.

Marks & Spencer פתחה את שעריה לראשונה בפראג ב-8 באוקטובר 2004 עם השקת חנות הדגל שלה בכיכר ואצלב. זו הייתה החנות הראשונה של Marks & Spencer המוכנה למדף מחוץ לבריטניה ואירלנד. כיום יש לה למעלה מ-20 חנויות ברחבי פראג המציעות מגוון של בגדי גברים, בגדי נשים, בגדי ילדים כמו גם מוצרים לבית לרבות מוצרי אלקטרוניקה, צעצועים ומוצרי יופי. יתר על כן לחברה שתי מחלקות המוקדשות לבגדי גברים שהן

Marks & Spencer Prague

מרקס אנד ספנסר היא קמעונאית רב לאומית בריטית שבסיסה בעיר וסטמינסטר, לונדון. הוא נסחר מאז 1884 והיה לו נתח שוק של כ-12% ב-2016.

החברה מפעילה למעלה מ-300 חנויות ברחבי אנגליה, הרפובליקה של אירלנד, בלגיה, לוקסמבורג ופולין. בספטמבר 2016 הם פתחו את החנות הראשונה שלהם בפראג ברחוב יונגמנובה.