מרקס אנד ספנסר ברצלונה

תצוגת האופנה של מרקס וספנסר ברצלונה נערכה ב-6 ביוני ב-Palacio de los Deportes.

מרקס אנד ספנסר היא קמעונאית אופנה רב לאומית בריטית שבסיסה בווטפורד, בריטניה. הקמעונאי מוכר ביגוד, הנעלה, אביזרים ותכשיטים לגברים, נשים וילדים תחת המותגים שלו כמו גם מותגים אחרים. היא מפעילה למעלה מ-800 חנויות ברחבי אירופה.

מרקס אנד ספנסר פתחה את החנות הראשונה שלה בברצלונה

ב-1912 בפסאז' דה גראסיה לפני שעברה לרחוב גראן ויה ב-1922. החברה סגרה את החנות שלה בברצלונה זמן קצר לאחר מלחמת האזרחים בספרד רק כדי לפתוח אותה שוב ב-1986 בפסאז' דה גראסיה עם פתיחה שנייה במרכז הקניות דיאגונל מאר שנתיים לאחר מכן. לחברה שלוש חנויות בקטלוניה, כולן ממוקמות בברצלונה.

מרקס אנד ספנסר היא קמעונאית בריטית המציעה מגוון בגדים לגברים, נשים וילדים.

למותג יש רשת עצומה של חנויות בבריטניה ולאחרונה התרחב ופתחה את החנות הספרדית הראשונה שלו בברצלונה.

מרקס אנד ספנסר קיימים כבר למעלה מ-150 שנה וידועים בבגדים האיכותיים שלהם.

החברה נוסדה על ידי שני אחים, מר מרקס ומר ספנסר, שהיו חייטים מלונדון.

דווח כי הם פתחו את החברה כחייטים מכיוון שאסור להם לעשות כל סוג אחר של עסקים באותה עת בשל הרקע היהודי שלהם.

ההתמקדות של חברה זו בביגוד איכותי הפכה אותה לאחת הקמעונאים המצליחים בעולם עם למעלה מ-800 חנויות ברחבי העולם ובשווי של 3 מיליארד ליש"ט.

מרקס אנד ספנסר היא קמעונאית בגדים בריטית. היא נוסדה בשנת 1884 וצמחה להפעיל יותר מ-75 חנויות, כאשר רובן בבריטניה ובאירלנד. יש להם גם שני אאוטלטים הממוקמים בבריטניה ואחד בדבלין.

החברה ידועה בחליפות, נעליים וחולצות מחויטות לגברים, כמו גם בקולקציות בגדי נשים כגון שמלות וחצאיות.

ב-2012 היא שיתפה פעולה עם בית האופנה מאסימו דוטי שבסיסו בברצלונה בקולקציית בגדי גברים חדשה בשם Massimo Dutti של מרקס אנד ספנסר.

ב-2017 הם שיתפו פעולה שוב בקולקציית נשים במגוון שלם בשם "MDS by Marx & Spencer" הכוללת גם בגדים מוכנים ללבישה וגם אביזרים.