מרקס אנד ספנסר בודפשט

Marks & Spencer Budapest הייתה אחת החנויות הראשונות של Marks & Spencer שנפתחו באירופה.

בשנת 1999, קבוצת M&S נכנסה לשוק ההונגרי עם חנות בבודפשט ובתוך שנתיים פתחה שתיים נוספות. החברה גדלה בהתמדה וכיום יש לה 16 חנויות ברחבי הארץ.

הקבוצה מתכננת להכפיל את המספר הזה עד 2023, עם סך של 32 חנויות.

מרקס אנד ספנסר הסניף בבודפשט

העתיד של מרקס אנד ספנסר בודפשט הוא להיות היעד המוביל בכל הקשור לאוכל. הוא יציע מבחר מצוין של אוכל טרי ומצרכים, אוכל מוכן, מנות צמחוניות חדשניות והדגמות בישול. החנות תהפוך גם למקום המושלם לפגוש חברים או משפחה לארוחת בוקר, בראנץ' או ארוחת צהריים קלה.

M&S Budapest פתחה את שעריה ב-20 ביולי 2018 עם טקס פתיחה חגיגי בהשתתפות ראש העיר איסטוון טרלוס ואורחים מכובדים אחרים מממשלת הונגריה, כמו גם דמויות בולטות מקהילת העסקים הבריטית בהונגריה.

מרקס אנד ספנסר היא קמעונאית רב לאומית בריטית. המטה שלה נמצא בלונדון, אנגליה.

מרקס אנד ספנסר פתחה את החנות הראשונה שלה בבודפשט ב-3 בספטמבר 2018. החנות ממוקמת בקומת הקרקע של הקניון החדש Kurázsi ברובע ה-13 של העיר.

החנות מציעה אופנה לגברים, נשים, בני נוער, ילדים ותינוקות. היא מציעה גם מוצרי מזון המתאימים למוצרי אופנה אלה – כולל כריכים, סלטים, עוגות, מאפים, גביעי גלידה.

ישנם גם פריטים קמעונאיים שונים אחרים שתוכלו למצוא ב-Marks and Spencer – כולל מוצרי יופי המיובאים מבריטניה או מיוצרים במקום בהונגריה עם מרכיבים בריטיים.