מרקס אנד ספנסר ורשה

פתיחת החנות החדשה של Marks & Spencer Warsaw היא אבן דרך עבור קמעונאי האופנה. זו החנות הראשונה שהם פתחו בפולין וזו תהיה החנות החמישית שלהם במרקס אנד ספנסר באירופה.

לחנות החדשה עיצוב שונה מאוד משאר החנויות, שכן היא נבנתה בהתאמה אישית למיקום זה. יש בו שילוב של סגנונות פולניים ובריטיים עם חומרים מקומיים המשמשים בכל מקום.

Marks & Spencer Warsaw היא רשת קמעונאית פולנית מבריטניה. החברה נוסדה בשנת 1950 ומאז היא צומחת בהתמדה. בשנת 2019, Mark&Spencer הודיעו רשמית שהם עומדים לפתוח חנות חדשה בוורשה.

החנות תמוקם בעיר העתיקה של ורשה, שהיא אחד מיעדי הקניות הפופולריים ביותר בפולין. הוא עשיר בהיסטוריה ומלא בארכיטקטורה יפה שתספק רקע מושלם ללקוחות בזמן שהם עושים קניות.

המטרה של Marks&Spencer עם פתיחת חנות זו היא למשוך לקוחות בינלאומיים נוספים ולהציע להם חווית קניה מזדמנת בשילוב עם מוצרים איכותיים מהמותגים שלהם כמו גם של מותגים בינלאומיים אחרים. הם מקווים לפנות לאנשים שמעולם לא קנו בהם

מרקס אנד ספנסר ורשה היא קמעונאית רב לאומית בריטית עם פורטפוליו מגוון של ביגוד ומזון והיא אחת הקמעונאים הגדולים בעולם. החברה הוקמה בשנת 1884 על ידי תומס ספנסר ומייקל מרקס, ומרכזה בלונדון.

זוהי החנות הראשונה שלהם בוורשה, פולין. החנות משתרעת על פני 350 מ"ר בשני מפלסים.