מרקס אנד ספנסר לונדון קטלוג

בשנת 1884, מייקל מרקס ותומס ספנסר פתחו את החנות הראשונה של M&S ברחוב אוקספורד. הרעיון מאחורי החנות היה להציע מגוון רחב של ביגוד וכלי בית למספר רב של אנשים בעלי טעמים ותקציבים שונים.

M&S היא אחת הקמעונאים הפופולריים ביותר בבריטניה בהתחשב בכך שיש לה למעלה מ-300 חנויות במדינה. היא מציעה מגוון רחב של מוצרים כגון בגדים, מצרכים, מוצרי בריאות ויופי, בגדי ילדים וכן כלי בית כמו מזרונים, ספות ורהיטים בין היתר.

בשנת 1988 השיקה מרקס אנד ספנסר קטלוג קניות מודפס בלונדון. הקטלוג אשר תוכנן במקור עבור לקוחותיו בבריטניה, מכסה כעת מגוון רחב של מדינות וזמין בחמש עשרה שפות.

הקטלוג של מרקס אנד ספנסר הלונדוני

עדיין חזק למרות שקנייה מקוונת עקפה אותו כאמצעי הקמעונאי העיקרי.

קטלוג לונדון של Marks & Spencer's London חוגג השנה שלושים שנה ובמשך שלושה עשורים הוא אחד ממוצרי האופנה האהובים ביותר המוצעים מהקמעונאי.

כעת הוא מכסה מגוון רחב של מדינות וזמין בחמש עשרה שפות.

הקטלוג עדיין חזק למרות שקנייה מקוונת עקפה אותו כאמצעי הקמעונאות העיקרי, כששני שלישים (66%) מהלקוחות שלנו ב-M&S מעדיפים לקנות

הקטלוג הלונדוני הוא קטלוג שנתי שנמצא בייצור משנת 1894. זה היה הקטלוג הראשון בעולם להזמנות בדואר ומאז הוא מניע מכירות מרכזי של מרקס אנד ספנסר.

זה יוצר במקור בעבודת יד, אבל עם כניסתן של טכנולוגיות חדשות, זה נעשה עכשיו על מחשב, והוא גם זמין באינטרנט. החברה מפיקה שתי מהדורות של הקטלוג: אחת באוקטובר ואחת בינואר.

החברה משווקת את מוצריה בערוצים שונים – קטלוגי החנויות, אתר האינטרנט שלה, מודעות טלוויזיה, קמפיינים במדיה החברתית או אפילו באמצעות אירועי תרבות פופ כמו קליפים או הקרנות בכורה של סרטים – אבל הקטלוג של לונדון נשאר כלי התקשורת הנחשק ביותר שלה. .